Pokud přemýšlíte o rozvoji své osobní kariéry, o zapojení se do dalšího vzdělávání nebo o prohloubení všeobecného rozhledu, měli byste zbystřit. Pakliže se profesně pohybujete v oblasti obchodu a současně se nacházíte ve stavu, kdy potřebujete doplnit, rozšířit, udržet, prohloubit či změnit své znalosti a dovednosti, jsou následující řádky určeny právě vám.
Nejnovějším produktem z dílny SOŠ a SOU Milevsko, instituce zaměřující se na tvorbu a realizaci vzdělávacích kurzů pro dospělé, je totiž atraktivní programs názvem „Nic se samo neprodá – obchodník reprezentant“. Během osmi měsíců se můžete pomocí moderních výukových metod ponořit například do tajů ekonomiky a marketingu, osvojit si účinné obchodní strategie a problematiku reklamy, zorientovat se v nezbytné legislativě a naučit se sebevědomě komunikovat v obchodní angličtině.
Že nemáte čas? Nevadí. Akce je speciálně šitá na míru pracovně vytíženému člověku – setkávání bude probíhat v odpoledních a večerních hodinách. Že se nedostávají finanční prostředky? Opět nevadí. Jedná se o projektovou pilotáž, proto bude celý průběh plně hrazen z fondů Evropské unie. Vězte, absolvování podobného kurzu nebylo nikdy jednodušší, a tak jestliže vás uvedené informace zaujaly, neváhejte a zvyšte si svou cenu na trhu práce – startujeme 10. října 2013.

Přihláška ke stažení 

www.eremesla.eu