Hokejový zápas

Učitelská parta opět sklízela ovace

Již tradiční hokejový zápas, při kterém se každoročně proti sobě postaví sportovně nejzdatnější žáci a mužské učitelské osazenstvo, se odehrál ve čtvrtek před jarními prázdninami na vymazleném ledě milevského SPOS kolbiště. Podmínky byly stabilně výborné, horký čaj s citrónem, davy fanynek a rozjuchaný sportovní duch významně zapracovaly na hladkém průběhu a výsledek jako vždy nepřekvapil – učitelé versus žáci 10:6.

Ačkoliv žáci letos zabodovali nápaditou cyklo výstrojí z nové kolekce tvořivého tělocvikáře a zuřivou bojovou strategií, jejich výkony zdaleka nestačily na vybroušený styl kantorů. Skončili tedy jako poražení, ale výsledek vypovídající o pěkných šesti gólech zahnízděných v brance hostujícího Kříže mladšího, jim rozhodně sebevědomí nepocuchal.

Závěr akce využilo dámské publikum k získání autogramů od svých favoritů, došlo dokonce i k ataku na šatnu šampionů, a to přes výslovné varování hokejové legendy Maara, který se na základě mnohaletých zkušeností obával možného doživotního traumatu vniknuvších dívek.

fotoaparat

 

Napsat komentář